Marka Net Kurumsal E-Ticaret Hizmetleri

Uzun yıllardır Kozmetik ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamız, öncelikle kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Marka Tescilli dünyadaki ve Türkiye’deki ürünleri müşterilerimize hızlı güvenli bir şekilde ulaştırmayı hedef edindik. Partnerimiz olan üretici firmaların Bakanlık onaylı belgeleri, üretime verdikleri önem, hijyen, kalite ve titiz olmaları sizlere en iyi ürünleri buluşturmamızı sağladı. Ar-Ge ekibimiz en iyi ürünü sizlere sunabilmek için büyük bir özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Yeni ürünlerimizi web.titanjel.com.tr sitemizden takip edebilirisiniz.

Vizyonumuz

Önceliğimiz, Türkiye’de ve diğer ülkelerde Pazar payı oluşturmak, bu konuda sorumluluklarımızın bilince olarak daha iyi ürünleri sizlerle buluşturmaktır. Kozmetik ve Kişisel Bakım ürünleri alanında dünyadaki tüm markalar ile rekabet etmeyi hedefliyoruz. Amacımız orijinal, kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmaktır.

Misyonumuz

Oldukça hassas bir konu olan kozmetik ürünlerinde, kaliteden ödün vermeden, tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, sektörde doğru ve orijinal ürünleri sizlerle buluşturmak hedefimizden vazgeçmeden çalışmalarımıza devam etmektir.

Hedeflerimiz

Marka Net E-Ticaret Hizmetleri olarak en büyük hedefimiz kaliteli, uygun fiyata ve dünya standartlarında ürünleri sizlerle buluşturmaktır. Ar-Ge ekibimiz, çalışmalarını her geçen gün büyük istek ve arzu ile gerçekleştirmektedir. 2014 yılından bu yana inovasyon çalışmalarımız devam etmekte ve bundan sonrada devam edecektir.
Yeniliklere açık, üretken, dinamik ve sizlere en iyi ürünleri sunmayı hedefleyen ekibimiz, çalışmalarına son hızla devam etmektedir.