Titan Jel, Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Tescillendi

Marka Güvenilirliğini Kanıtladı, Titan Jel’in Türkiye de kullanılabilmesi ve resmi üretimi için azimle maksimum özen gösterdik. Bu ürünün tüketici pazarına getirilmesinde gerekli gayreti sarf ettik. Ürünün son kullanıcıya ulaşması noktasında firmamız ve bayilerimiz olarak tüm gerekli çalışmaları tamamladık.

Titan Jel Patent

Müşteri istek ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak kaliteli hizmet sunan firmamız, sunmuş olduğu hizmetleri uluslararası alanda geçerli kalite belgeleriyle tescil ederek bu alandaki farkını ortaya koymuştur. Yüksek kalitedeki hizmet anlayışını müşteri memnuniyeti ile birleştiren firmamız, hizmetlerine sonuna kadar güvenmektedir. Şirketimiz, tescilli hizmet anlayışı ile etkin bir yönetim sistemine sahiptir.

Peki Marka Nedir?

Bir teşebbüsün mal ya da hizmetlerinin bir diğer teşebbüsün mal ya da hizmetlerinden ayırt edilebilmesini sağlayan her türlü işaretlere marka denilmektedir. Marka, kişi adları da dâhil olmak üzere; sözcükler, sayılar, harfler, malların ambalajları, malların biçimi gibi çoğalabilen her şeyi içermektedir.

Marka bir işletmenin bütün varlığını temsil etmektedir. Bu kadar önemli olan bir işaret, özenle korunarak tescil ettirilmelidir ve bunu kanıtlayacak belge de alınmalıdır. Bu anlamda marka tescili çok önemlidir. Marka tescili, gerçek marka sahiplerini korumaktadır. Bir markanın sahibi, söz konusu olan markayı ilk düşünen ve hayata geçiren kişidir.

Titan Jel markası da Türkiye’de faaliyete geçirilen ve hayata geçirilen bir markadır…

Neden Marka Tescili Yaptırılmıştır?

Marka, üretici ile tüketici arasındaki bir sözleşmedir. Bu sözleşmeye üçüncü kişilerin dâhil olmaması için sözleşmenin kanunlar ile korunması gerekir. Marka, ürün ya da hizmetin kalitesinin garantisi anlamına gelmektedir.

Kabul edilmiş olan bir marka, tüketicinin güvenini ve sıcaklığını oluşturur. Bu yüzden tüketici her nerede olursa olsun düşünmeden ve tereddüt etmeden ürün ya da hizmeti satın almaktadır. Ürünü eleştirmez ve ürün hakkında kötü düşünmez.

Marka tesciline başvuran işletmeler, resmi kurum ve toplumun onayından geçmiş olmaktadır. Bu sayede, işletmedeki güven çok sağlam temellere sahip olur. Marka tescili, hiçbir risk taşımamak anlamına gelmektedir. Marka tescili ile resmi kurumdan alınan belge, kanıt niteliği taşımaktadır. Bu sayede markanın başka kişiler tarafından kullanılarak haksız kazanç elde etmeleri engellenmektedir.